FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum itd Strona Główna -> Piłka Nożna
CKM_kibic
Kaczor Donald ^^

Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 153

PostWysłany: Nie 18:10, 12 Sie 2007    Temat postu: II ligia 12 sierpien Niedziela

pilka nozna coca cola strzelcie gola coca cola wbijcie gola coca cola strzelta gola coca cola wbijta gola! tralalaala :P:D

CKM_kibic

Posty: 153

PostWysłany: Nie 18:12, 12 Sie 2007    Temat postu:

96 koniec meczu Koniec meczu.
94 zmiana W miejsce Jaromina pojawia się Sadowski.
93 Jakim cudem piłka nie wpadła do bramki? Rzut wolny dla Śląska, piłka odbiła się od poprzeczki, trafia w sam środek linii bramkowej. Sędzia pokazuje ze bramki nie było.
90 Sędzia dolicza sześć minut.
90 Kapitalna interwencja Gorczycy ratuje zespoł GKS - u.
89 Ponownie GKS i znów poprzeczka ratuje gospodarzy. Głową strzelał Jaromin.
86 Rzut rożny dla katowiczan. Jaromin dośrodkowuje, piłkę piąstkuje Janukiewicz, upada w polu karnym, jednak i tym razem piłkarze gości nie zdołali wykorzystać dogodnej sytuacji.
85 Potężne, jednak niecelne uderzenie Capa.
82 GKS miał najlepszą w tym spotkaniu szansę do zdobycia bramki Jaromin wyszedł sam na sam z Janukiewiczem, jednak uderzył zbyt słabo i piłka minimalnie mija słupek bramki gospodarzy.
80 Mecz wznowiony.
79 zmiana W miejsce Rosińskiego na boisku pojawia się Szewczuk.
76 Mecz przerwany. Policja wkracza na boisko uniemożliwiając starcie między kibicami.
74 zmiana Zmiana w drużynie GKS -u. Za Kaliciaka na boisku pojawia się Pasko.
70 Wijas uderza z 30 metrów, jednak tego strzału nie może zaliczyć do udanych.
68 Imeh na spalonym.
67 zmiana Boiska opuszcza Ulatowski. W jego miejsce Dudek.
64 Strzał Ulatowskiego zza pola karnego minimalnie mija bramkę strzeżoną przez Gorczycę.
62 Dobra akcja Śląska. Imeh ładnie przedziera się lewą stroną, podaje do Wana, ten w pole karne zespołu z Katowic. Tam nie było jednak żadnego napastnika gospodarzy.
58 Świetne dogranie Rosińskiego do Imeha, ten jednak stoi i czeka na piłkę. Wkońcu piłkę wybijają obrońcy gości.
57 zmiana Na boisku w miejsce J. Gancarczyka pojawia się Wan.
54 żółta kartka Wijas ukarany zółtym kartonikiem za faul na Rosińskim.
52 Strzał Gancarczyka z 12 metra mija bramkę GKS - u.
50 Na boisku z bólu zwija się Kapias trafiony w udo przez Imeha.
49 Rzut rożny dla Śląska.
47 Faul Sroki w środkowej części boiska. Rzut wolny dla zespołu z Wrocławia.
46 Obie jedenastki przystąpiły do gry bez zmian.
46 Początek drugiej części gry. Zaczynają piłkarze Śląska. Po pierwszej połowie wynik bezbramkowy.
45 przerwa Koniec pierwszej połowy.
45 Groźna akcja GKS - u. Najpierw w ostatniej chwili Srokę uprzedza Socha, potem z wielkim wysiłkiem piłkę na rzut rożny wybija Janukiewicz.
45 Na spalonym złapany Kaliciak.
45 Sędzia dolicza 5 minut do pierwszej połowy.
43 Rzut wolny dla Śląska. Piłkę otrzymuje Ulatowski, próbował dryblować i stracił futbolówkę.
39 Fatalne wykonanie rzutu wolnego przez Rosińskiego.
37 żółta kartka Żółtą kartką ukarany Markowski.
37 Faul na linii pola karnego. Faulowany M.Gancarczyk.
33 Tym razem akcja M.Gancarczyka, który wszedł z piłką w pole karne gości. Strzelił jednak tylko w boczna siatkę bramki. W tej akcji Gancarczyk mógł odgrywać do lepiej ustawionych partnerów.
31 Rajd J.Gancarczyka lewą stroną, dośrodkowanie do Imeha, temu jednak odskakuje piłka. Z dobrze zapowiadającej sie akcji nic nie wynikło.
27 Kiks Kapiasa we własnym polu karnym, jednak bez konsekwencji bramkowej.
25 Goście wykonywali rzut rożny, po którym minimalnie nad poprzeczką głowkował Wijas.
23 Tym razem zaatakował GKS, jednak Janukiewicz czujny w bramce.
22 Rzut rożny dla Śląska. Piłki nie sięgnął Imeh oraz Sztylka.
21 Śląsk przycisnął. GKS Katowice nie może wyjść ze swojej połowy.
18 Rosiński strzelił prosto w mur.
18 Sroka fauluje J.Gancarczyka 25 metrów od bramki.
16 Na trybunach już 4500 kibiców, w tym około 600 osobowa grupa kibiców GKS - u Katowice.
16 żółta kartka Żółtą kartką po brutalnym faulu na Wijasie ukarany Sztylka.
14 Gra toczy się głównie w środku pola.
10 zmiana Kontuzjowanego Polczaka zastępuje Wijas.
10 Gra wznowiona.
5 Kontuzja zawodnika GKS-u Piotra Polczaka wydaję się bardzo poważna. Na murawie pojawia się karetka.
5 Przerwa w grze. Na murawie leży piłkarz Śląska i GKS-u.
1 GKS zaczał bardzo ostro. Już w pierwszej minucie piłka trafia w poprzeczkę bramki strzeżonej przez Janukiewicza.
1 Śląsk Wrocław na zielono, GKS Katowice zagra w czarno-żółtych strojach.